BlueLifeV2

Inowacyjny serwer RPG!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-08-08 15:37:08

Wyjebka
Administrator
Dołączył: 2018-08-05
Liczba postów: 15
WindowsOpera 54.0.2952.64

Rekrutacja do Ubera

W dniu 8/8/2018 Otwieramy Rekrutacje do Ubera

Kto ma szanse się dostać do Ubera?
Każdy obywatel BlueLife ma szanse się dostać, potrzebujemy pracowników z kulturą, oraz z zaangażowaniem.

Co oferujemy naszym pracownikom?
Oferujemy duże zarobki, oraz wynagrodzenie za przejazd , także różnego typu nauki, jazdy limuzyną, sportowym pojazdem, lataniem helikopterem oraz wiele innych korzystnych rzeczy.

                                                                                             WZÓR PODANIA
Nick w grze:
Wiek:
Ocen jak potrafisz jeździć samochodem(1/10):
Czy posiadasz mikrofon?:
Czy Posiadasz Discord?:
Coś o sobie(min. 3 zdania):
Dlaczego Akurat Uber?(min. 3 zdania):
Dlaczego właśnie ty masz zostać wybrany?(min. 3 zdania):
Przeczytałeś regulamin

Zostanie przyjętych 3 Pracowników

Rekrutacja zostanie zamknięta w 8.8 2018 r. o 18.00
Powodzenia!



Ukryta wiadomość

KTO EDYTUJE POST = NIE DOSTANIE SIĘ !!

Offline

#2 2018-08-08 20:57:27

BRUNECIAK
Użytkownik
Dołączył: 2018-08-08
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 67.0.3396.99

Odp: Rekrutacja do Ubera

Nick w grze:BRUNECIAK
Wiek: 15
Ocen jak potrafisz jeździć samochodem(1/10): 10
Czy posiadasz mikrofon?: Posiadam
Czy Posiadasz Discord?: Posiadam
Coś o sobie(min. 3 zdania): Nazywam sie Bartek i mam 15 lat mieszkam w Małopolsce a dokładnie w Krakowie jestem wysokim i dość szczupłym chłopakiem o dużej kulturze.
Dlaczego Akurat Uber?(min. 3 zdania): Dlatego bo myślę że nadaje się do tej frakcji i czuje się na siłach żeby w te szeregi wstąpić oraz bardzo lubię pomagać nowym graczom na serweerze
Dlaczego właśnie ty masz zostać wybrany?(min. 3 zdania):Dlatego bo jestem miły,wyrozumiały a także bardzo pomocy w każdej sytuacji, zawsze znajdę jakieś rozwiązanie na pomoc lub pytanie od gracz skierowane w moją strone
Przeczytałeś regulamin: Tak, Zgadzam się

Offline

#3 2018-08-09 22:08:14

AroM2K
Użytkownik
Dołączył: 2018-08-06
Liczba postów: 1
WindowsChrome 69.0.3497.23

Odp: Rekrutacja do Ubera

Nick w grze: AroM2K
Wiek: 17
Ocen jak potrafisz jeździć samochodem(1/10): 10
Czy posiadasz mikrofon?: Posiadam
Czy Posiadasz Discord?: Posiadam
Coś o sobie(min. 3 zdania): Nazywam się Arek, mam 17 lat, mieszkam w Gdyni. Po wakacjach będę uczęszczać do 3 klasy technikum o profilu Technik Elektronik. Ludzie i znajomi uważają mnie za osobę Sprawiedliwą, wyluzowaną oraz pomocną. Lubię poznawać nowe osoby, gdy gram w MTA to wolę z kimś pogadać na Discordzie i pogrywać na serwerze
Dlaczego Akurat Uber?(min. 3 zdania): Dlaczego uber? Hmm... Jest to moja ulubiona frakcja, i wiem że zamiast TSA jest Uber bo serwer chce być oryginalny od konkurencji. Uwielbiam wozić ludzi i przy tym dla mnie na gra serwerze robi się bardziej kolorowa.
Dlaczego właśnie ty masz zostać wybrany?(min. 3 zdania): Dlaczego ja? Ponieważ wykonywałbym ją sumiennie. Starałbym się z graczami rozwiązywać różne problemy oraz pomagałbym im. Jakbym dostał szansę dostania się do frakcji jaką jest Uber to wykorzystałbym ją w 100% [dblpt])
Przeczytałeś regulamin: Tak, Zgadzam się

Ostatnio edytowany przez AroM2K (2018-08-09 22:10:49)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
asofajdqwd - templeoftruth - siecfiuuministrstwomagii - jednosc - cslite